به گزارش خبرآنلاین، نخستین خودرویی که از برند میتسوبیشی به بازار ما خواهد رسید، نسل جدید میتسوبیشی اوتلندر است. این خودرو طی دوره قبلی واردات در قالب تیپ‌های درون‌سوز و پلاگین هیبریدی به بازار ما عرضه شد.

بر اساس گزارش دیجیاتو، شرکت واردکننده برای افزایش تنوع محصولاتش در دوره جدید واردات خودرو، تصمیم گرفته است تا اوتلندر را در قالب تیپ‌های متفاوتی وارد بازار کند. این خودرو در قالب چهار تیپ L-Line، M-Line، H-Line و P-Line به بازار ایران عرضه خواهد شد.

بازگشت شاسی بلند مشهور میتسوبیشی به ایران / عکس

تمامی تیپ‌های میتسوبیشی اوتلندر جدید با یک ترکیب فنی به بازار ایران می‌رسند و تنها تفاوت آن‌ها در بخش امکانات رفاهی و ایمنی خواهد بود. البته سیستم انتقال قدرت این خودروها نیز در برخی تیپ‌ها تک‌دیفرانسیل خواهد بود و سایر تیپ‌های آن دودیفرانسیل هستند.

هر چهار تیپ میتسوبیشی اوتلندر به موتور 1.5 لیتری توربوشارژر مجهز هستند. نسخه‌های قوی‌تر این خودرو در کنار موتور درون‌سوز، از سیستم هیبریدی خفیف نیز بهره‌مند هستند. این خودرو با آرایش کابین پنج نفره یا هفت نفره عرضه خواهد شد. گیربکس اتوماتیک CVT‌ نیز وظیفه انتقال قدرت را در تمامی نسخه‌ها برعهده دارد. البته برخی منابع عنوان کرده‌اند که میتسوبیشی اوتلندر جدید وارداتی، از پیشرانه 1.5 لیتری تنفس طبیعی بهره می‌برد.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در خبرآنلاین مراجعه کنید.

۵۸۵۸

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید