دستگاه بوجاری

دستگاه بوجاری اصفهان ( ام جی ماشین )

دستگاه بوجاری

دستگاه کندر چیست؟

دستگاه بوجاری اصفهان
 • دستگاه بازیافت پلاستیک کندر وسیله ای بسیار کار آمد برای بازیافت مواد. بوجاری
 • قدرت الکترو متور 30 40 50 اسب بخار
 • دهنه کندر 60 ، 70 ، 80 ، 90 ، 100 می باشد.
 • مواد پلاستیکی پلی اتیلن پس از حرارت معین ، تبدیل به ذرات ریز قابل استفاده می گردند.
 • مصرف برق پایین و بازدهی بالا از نکات مهمی است که در این دستگاه لحاظ شده است.
 • ابعاد این دستگاه ها به صورتی است که فضای بسیار کمی را اشغال می کند.
 • تیغه هایی که در آن ها به کار رفته است فولادی می باشد و ضایعات پلاستیک را به سرعت خرد می کند.
 • عملکرد دریچه تخلیه به کار گرفته شده در این دستگاه به صورتی است که فرآیند تخلیه را به سادگی انجام می دهد.
 • مواد بازیافتی که توسط این دستگاه ها تولید می شود، به هیچ عنوان در رنگ، ساختار مولکولی و شیمیایی آن ها تغییری ایجاد نشده است.
 • مشاهده جزئیات دستگاه کندر

 

دستگاه گرانول ساز چیست؟

دستگاه گرانول ساز ، در واقع همان دستگاه کندر می باشد و به مواد پلی اتیلن بازیافت شده گرانول نیز گفته می شود ، از گرانول یا کندر پلاستیک جهت ساخت انواع لوله های پلاستیکی استفاده می گردد.

 

تولید گرانول با دستگاه کندر در اصفهان

برای تولید گرانول، زمانی که پلیمر تولید می‌شود، در دستگاه اکسترودر (چیزی شبیه چرخ گوشت) ذوب می‌شود و در سر اکسترودر یک کاتر یا چیزی شبیه آن تعبیه شده است که پلیمر خروجی را مرتبا قطع می‌کند و گرانول تولید می‌شود. مواد پلاستیکی بازیافتی که توسط دستگاه کندر آسیاب شده اند و دارای شکل‌های ورقه‌ای یا گوشه های تیز هستند نمی‌توانند براحتی در قیف‌های ورودی این دستگاه ها مورد استفاده قرار بگیرن و البته زمان میکس شدن هم بدلیل عدم یکنواختی اندازه آنها با مواد دیگر همیشه یک ترکیب غیر یکنواخت دارند به همین جهت قبل از خروج به شکل ساچمه و کاملا یکنواخت خارج می گردند.دستگاه کندر اصفهان

کندر

مصرف کنندگان این مواد ترجیح می‌دهند مواد خریداری شده آنها مثل مواد اولیه نو به صورت پلی اتیلن یا همان ساچمه های کوچک پلاستیکی باشد.

دستگاه کندر نوار تیپ و شرایط نگهداری

همانطور که می دانید عمده دغدغه کشاورزان پس از برداشت محصول ، جمع کردن نوار تیپ است و به خاطر حجم بالایی که دارند انباشت آن جاگیر و معقول نیست در صورتی که اگر آنها درون دستگا کندر ریخته شوند مواد گرانول بسیار کم حجم تر و قابل انباشت هستند ، البته قرار گرفت در نور آفتاب باعث کاسته شدن خاصیت نرمی این مواد می شود ، لذا باید در جایی دور از اشعه افتاب به طور موقت نگهداری شوند .

تعریف بوجاری

بوجاری عملی است که طی آن دانه‌های انواع غلات شامل گندم، جو یا برنج از پوست و ساقه آن جدا می‌شوند. همچنین در حین این عملیات انواع بذر علف‌های هرز، تخم حشرات و انواع آفت‌ها از آن‌ها پاکسازی می شوند.دستگاه کندر اصفهان الک کردن حبوبات و غلات یا جدا کردن نخاله از حبوبات توسط غربال و پاک کردن این نوع از محصولات کشاورزی و همینطور سورتینگ و درجه بندی کردن دانه های غلات و حبوبات از دیرباز بصورت سنتی و دستی انجام میشد ، از قدیمی ترین روش های بوجاری میتوان به باد دادن خرمن های کوبیده شده توسط چنگک ها کشاورزی اشاره نمود. با پیشرفت علم ماشین سازان صنعت کشاورزی بر آن شدند تا راه حلی اصولی و بازدهی بالا و با کمترین دخالت انسانی غلات و حبوبات را از ناخالصی هایی که هنگام برداشت محصولات با آنها تلفیق میشدن در حجم های بالا جداسازی کنند که باعث بوجود آمدن دستگاه بوجاری شد.

دستگاه بوجاری چیست؟

دستچین و پولیش حبوبات در اصفهان

دستگاه بوجاری ، دستچین و پولیش حبوبات از ماشین آلات آماده سازی محصول است که برای پاک کردن و دادن جلوه ای بهتر به حبوبات بسته بندی و همچنین برای جدا کردن ساقه از برگ سبزیجات خشک مورد استفاده قرار می گیرند.

نحوه عملکرد دستگاه بوجاری حبوبات و غلات:

دستگاه بوجاری ام جی ماشین (mg machine) جهت بوجاری کردن انواع حبوبات ، خشکبار ، سبزیجات خشک ، غلات ، برنج می باشد

کاربردهای دستگاه بوجاری

 

از ماشین بوجاری ، دستچین و پولیش حبوبات در کارخانه ها و خطوط بسته بندی حبوبات استفاده می شود.

کاربردهای ماشین آلات بوجاری، دستچین و پولیش حبوبات

پولیش حبوبات باعث استحکام بسته های تولیدی در دراز مدت شده و همچنین جلوگیری از تخریب لفاف بسته های حبوبات تولید شده و جلوگیری از کدر شدن لفاف آنها می‌شود. برخی ویژگی ها و کاربرد های ماشین آلات بوجاری، دستچین و پولیش حبوبات به صورت زیر می باشد:

پولیش انواع حبوبات قبل از بسته بندی.

این دستگاه می تواند با استفاده از قدرت پولیش خود سطح بیرونی حبوبات مختلف را براق کنند تا موجب زیبایی، جذابیت و بالا رفتن فروش این محصولات از طریق بسته بندی های شفاف شوند.

ویژگی ها دستگاه بوجاری ام جی ماشین:

 • قدرت آن 3 اسب بخار می باشد.
 • توری آن به راحتی هر چه تمام تر تعویض می گردد.
 • جلوگیری از تخریب لفاف بسته های حبوبات تولید شده با بوجاری کردن
 • این دستگاه بوجاری ، دستچین و پولیش حبوبات می تواند به شکلی بسیار نرم عمل بوجاری و پولیش حبوبات را انجام دهد و هیچ آسیبی به سطح بیرونی حبوبات وارد نکند.
 • از دیگر ویژگی های این دستگاه استفاده از مکنده بجای بالابر می باشد که کیفیت کار آن را بسیار بهتر و راحت تر نموده است.
 • مشاهده جزئیات دستگاه بوجاری

حفظ استحکام حبوبات در دراز مدت.

با دستچین شدن و پولیش کشیده شدن حبوبات، خرابی های روی سطح حبوبات از بین می رود و به همین شکل طول عمر این محصولات به میزان چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد. دستگاه بوجاری اصفهان

خارج کردن شن و دیگر ناخالصی ها از حبوبات 

دستگاه بوجاری ، دستچین و پولیش حبوبات در اولین مرحله از کار خود به تمیز کردن حبوبات وارد شده می پردازد. در این مرحله با استفاده از قابلیت بوجاری خود تمامی ناخالصی ها، شن و همچنین حبوبات خراب از محصول اصلی خارج می شود و سپس برای کارهای بعدی آماده می گردد.  

بوجاری

بوجاری

بوجاری

بوجاری

دستگاه بوجاری اصفهان


https://bit.ly/3ug2KMD https://bit.ly/3ue94nM https://bit.ly/3gVQAVy https://bit.ly/334Kc62 https://bit.ly/2QLExza https://bit.ly/3aXfG2f https://bit.ly/3t9uIII https://bit.ly/3xICixa https://bit.ly/3aVf3GK https://bit.ly/3aXfCQ3 https://bit.ly/3e7Ffjg https://bit.ly/3xOT2mP https://bit.ly/3xJJn0O https://bit.ly/2SkTwkd https://bit.ly/3xICvjW https://bit.ly/3tcMSJi https://bit.ly/3up0q5S https://bit.ly/33aOQzz https://bit.ly/3379ujV